VFK - Vestsjællands fodbolddommerklub

  • Julebanko

    Endnu en Sæson gik med fodbold og fløjt
    Det tid er til Banko med humør der er Højt

    Læs mere...
  • Vintertræning

    Så starter vintertræningen i VFK

    Læs mere...
  • Bestyrelsen konstitueret 2018

    Bestyrelsen konstitueret

    Læs mere...
  • Oprykninger 2018

    Oprykninger i  2018

    Læs mere...
  • VFK kontingent 2019

    Kontingent 2019

    Læs mere...
  • Indkaldelse til GF 2019

    GF 2019

    Læs mere...
  • Medlemslisten er opdateret

    Check venligst dine oplysninger.

    Læs mere...

Turneringsplan 2019-2020

Dag Dato Klokken Kamp Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Ons 14-08-2019 19:00 OBM Dianalund Ruds Vedby Sømosevej 50 Dianalund  2. - 5.
Ons 14-08-2019 19:00 OBM Jyderup Vipperød Ellebjergvej 31 A Jyderup 3. - 1
Ons 14-08-2019 19:00 OBM St. Merløse Jernløse Holbækvej 10 C ST. Merløse Udgår
Ons 14-08-2019 19:00 OBM Såby Fodbold B73 Slagelse Egevej 6 Kirke Såby 4. - 1.
Ons 21-08-2019 19:00 OBM Vipperød St. Merløse Rensdyrvej 4 Vipperød 2. - 2.
Ons 21-08-2019 19:00 OBM Ruds Vedby Jyderup Sportsvej 15 Ruds Vedby 3. - 1.
Ons 21-08-2019 19:00 OBM Jernløse Såby Fodbold Gl. Skovvej 150 Regstrup Udgår
Ons 21-08-2019 19:00 OBM B73 Slagelse Dianalund Hjortshøjvej 57 Slagelse 3. - 0. 
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Dianalund Jernløse Sømosevej 50 Dianalund Udgår
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Jyderup St. Merløse Ellebjergvej 31 A Jyderup 5. - 2. 
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Ruds Vedby B73 Slagelse Sportsvej 15 Ruds Vedby 1. - 3. 
Ons 28-08-2019 19:00 OBM Såby Fodbold Vipperød Egevej 6 Kirke Såby 0. - 0. 
Ons 04-09-2019 18:30 OBM Vipperød Dianalund Rensdyrvej 4 Vipperød 2. - 4.
Ons 04-09-2019 18:30 OBM Jernløse Ruds Vedby Gl. Skovvej 150 Regstrup Udgår
Ons 04-09-2019 18:30 OBM St. Merløse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse 2. - 2. 
Ons 04-09-2019 18:30 OBM B73 Slagelse Jyderup Hjortshøjvej 57 Slagelse 2. - 0.
Ons 11-09-2019 18:00 OBM Dianalund St. Merløse Sømosevej 50 Dianalund 5. - 2. 
Ons 11-09-2019 18:00 OBM Jyderup Såby Fodbold Ellebjergvej 31 A Jyderup 0. - 3.
Ons 11-09-2019 18:00 OBM Ruds Vedby Vipperød Sportsvej 15 Ruds Vedby 3. - 0. 
Ons 11-09-2019 18:00 OBM B73 Slagelse Jernløse Hjortshøjvej 57 Slagelse Udgår
Ons 18-09-2019 18:00 OBM Vipperød B73 Slagelse Rensdyrvej 4 Vipperød 2. - 5. 
Ons 18-09-2019 18:00 OBM Jernløse Jyderup Gl. Skovvej 150 Regstrup Udgår
Ons 18-09-2019 18:00 OBM St. Merløse Ruds Vedby Holbækvej 10 C ST. Merløse 0. - 1. 
Ons 18-09-2019 18:00 OBM Såby Fodbold Dianalund Egevej 6 Kirke Såby 4. - 1. 
Ons 25-09-2019 18:00 OBM Dianalund Jyderup Sømosevej 50 Dianalund 1. - 6. 
Ons 25-09-2019 17:30 OBM Jernløse Vipperød Gl. Skovvej 150 Regstrup Udgår
Ons 25-09-2019 17:30 OBM Ruds Vedby Såby Fodbold Sportsvej 15 Ruds Vedby 0. - 0. 
Ons 25-09-2019 20:00 OBM B73 Slagelse St. Merløse Hjortshøjvej 57 Slagelse 3. - 0
Ons 02-10-2019 17:30 OBM Ruds Vedby Dianalund Sportsvej 15 Ruds Vedby 4. - 1. 
Ons 02-10-2019 17:30 OBM Vipperød Jyderup Rensdyrvej 4 Vipperød 1. - 2
Ons 02-10-2019 17:30 OBM Jernløse St. Merløse Gl. Skovvej 150 Regstrup Udgår
Ons 02-10-2019 20:30 OBM B73 Slagelse Såby Fodbold Hjortshøjvej 57 Slagelse 0. - 0. 
Ons 09-10-2019 17:30 OBM St. Merløse Vipperød Holbækvej 10 C ST. Merløse 3. - 0. 
Ons 09-10-2019 17:30 OBM Jyderup Ruds Vedby Ellebjergvej 31 A Jyderup 2. - 3. 
Ons 09-10-2019 17:30 OBM Såby Fodbold Jernløse Egevej 6 Kirke Såby Udgår
Ons 09-10-2019 18:00 OBM Dianalund B73 Slagelse Sømosevej 50 Dianalund 2. - 1. 
Ons 23-10-2019 17:00 OBM Jernløse Dianalund Gl. Skovvej 150 Regstrup Udgår
Man 21-10-2019 19:30 OBM St. Merløse Jyderup Tølløse kunst 0. - 0. 
Ons 23-10-2019 20:00 OBM B73 Slagelse Ruds Vedby Hjortshøjvej 57 Slagelse 2. - 2. 
Ons 23-10-2019 17:00 OBM Vipperød Såby Fodbold Rensdyrvej 4 Vipperød Udsat