VFK - Vestsjællands fodbolddommerklub

Turneringsplan 2019

Dag Dato Klokken Kamp Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Ons 14-08-2019 19:00 OBM Dianalund Ruds Vedby Sømosevej 50 Dianalund  2. - 5.
Ons 14-08-2019 19:00 OBM Jyderup Vipperød Ellebjergvej 31 A Jyderup 3. - 1
Ons 14-08-2019 19:00 OBM St. Merløse Jernløse Holbækvej 10 C ST. Merløse 3. - 0. 
Ons 14-08-2019 19:00 OBM Såby Fodbold B73 Slagelse Egevej 6 Kirke Såby 4. - 1.
Ons 21-08-2019 19:00 OBM Vipperød St. Merløse Rensdyrvej 4 Vipperød 2. - 2.
Ons 21-08-2019 19:00 OBM Ruds Vedby Jyderup Sportsvej 15 Ruds Vedby 3. - 1.
Ons 21-08-2019 19:00 OBM Jernløse Såby Fodbold Gl. Skovvej 150 Regstrup 0. - 3. 
Ons 21-08-2019 19:00 OBM B73 Slagelse Dianalund Hjortshøjvej 57 Slagelse 3. - 0. 
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Dianalund Jernløse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Jyderup St. Merløse Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Ruds Vedby B73 Slagelse Sportsvej 15 Ruds Vedby  
Ons 28-08-2019 18:30 OBM Såby Fodbold Vipperød Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 04-09-2019 18:30 OBM Vipperød Dianalund Rensdyrvej 4 Vipperød  
Ons 04-09-2019 18:30 OBM Jernløse Ruds Vedby Gl. Skovvej 150 Regstrup  
Ons 04-09-2019 18:30 OBM St. Merløse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 04-09-2019 18:30 OBM B73 Slagelse Jyderup Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 11-09-2019 18:00 OBM Dianalund St. Merløse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 11-09-2019 18:00 OBM Jyderup Såby Fodbold Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 11-09-2019 18:00 OBM Ruds Vedby Vipperød Sportsvej 15 Ruds Vedby  
Ons 11-09-2019 18:00 OBM B73 Slagelse Jernløse Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 18-09-2019 18:00 OBM Vipperød B73 Slagelse Rensdyrvej 4 Vipperød  
Ons 18-09-2019 18:00 OBM Jernløse Jyderup Gl. Skovvej 150 Regstrup  
Ons 18-09-2019 18:00 OBM St. Merløse Ruds Vedby Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 18-09-2019 18:00 OBM Såby Fodbold Dianalund Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 25-09-2019 18:00 OBM Dianalund Jyderup Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 25-09-2019 17:30 OBM Jernløse Vipperød Gl. Skovvej 150 Regstrup  
Ons 25-09-2019 17:30 OBM Ruds Vedby Såby Fodbold Sportsvej 15 Ruds Vedby  
Ons 25-09-2019 20:00 OBM B73 Slagelse St. Merløse Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 02-10-2019 17:30 OBM Ruds Vedby Dianalund Sportsvej 15 Ruds Vedby  
Ons 02-10-2019 17:30 OBM Vipperød Jyderup Rensdyrvej 4 Vipperød  
Ons 02-10-2019 17:30 OBM Jernløse St. Merløse Gl. Skovvej 150 Regstrup  
Ons 02-10-2019 20:30 OBM B73 Slagelse Såby Fodbold Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 09-10-2019 17:30 OBM St. Merløse Vipperød Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 09-10-2019 17:30 OBM Jyderup Ruds Vedby Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 09-10-2019 17:30 OBM Såby Fodbold Jernløse Egevej 6 Kirke Såby Steen Jensen 
Ons 09-10-2019 18:00 OBM Dianalund B73 Slagelse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 23-10-2019 17:00 OBM Jernløse Dianalund Gl. Skovvej 150 Regstrup  
Ons 23-10-2019 17:00 OBM St. Merløse Jyderup Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 23-10-2019 20:00 OBM B73 Slagelse Ruds Vedby Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 23-10-2019 17:00 OBM Vipperød Såby Fodbold Rensdyrvej 4 Vipperød Steen Jensen