VFK - Vestsjællands fodbolddommerklub

  • Vintertræning

    Så starter vintertræningen i VFK

    Læs mere...
  • Cup NO 1 2020

    Dommertilmelding Cup No.1 2020

    Sommerferie... er Dommerferie!!

    Læs mere...
  • Teorimesterskab i VFK

    Teorimester 2020 i VFK

    Læs mere...
  • Bestyrelsen konstitueret 2020

    Bestyrelsen konstitueret

    Læs mere...
  • Indkaldelse til GF 2020

     onsdag den 29. januar 2020 kl. 18.00.

     

    i Mørkøvhallen

    Skamstrupvej 7

    4440 Mørkøv

     

    Læs mere...
  • VFK kontingent 2019

    Kontingent 2019

    Læs mere...
  • Indkaldelse til GF 2019

    GF 2019

    Læs mere...
  • Medlemslisten er opdateret

    Check venligst dine oplysninger.

    Læs mere...

Turneringsplan 2020-2021

Dag Dato Klokken Kamp Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Ons 12-08-2020 19:00 FIN B73 Slagelse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 12-08-2020 19:00 FIN B73 Slagelse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 12-08-2020 19:00 FIN B73 Slagelse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 19-08-2020 19:00 OBM St. Merløse B73 Slagelse Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 19-08-2020 19:00 OBM Dianalund Jyderup Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 26-08-2020 19:00 OBM Såby Fodbold B73 Slagelse Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 26-08-2020 19:00 OBM St. Merløse Dianalund Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 02-09-2020 18:30 OBM Jyderup St. Merløse Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 02-09-2020 18:30 OBM Dianalund Såby Fodbold Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 09-09-2020 20:00 OBM B73 Slagelse Dianalund Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 09-09-2020 18:30 OBM Såby Fodbold Jyderup Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 16-09-2020 18:00 OBM Jyderup B73 Slagelse Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 16-09-2020 18:00 OBM St. Merløse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 23-09-2020 20:00 OBM B73 Slagelse St. Merløse Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 23-09-2020 18:00 OBM Jyderup Dianalund Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 30-09-2020 20:00 OBM B73 Slagelse Såby Fodbold Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 30-09-2020 18:30 OBM Dianalund St. Merløse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 07-10-2020 17:30 OBM St. Merløse Jyderup Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 07-10-2020 17:30 OBM Såby Fodbold Dianalund Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 21-10-2020 18:30 OBM Dianalund B73 Slagelse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 21-10-2020 17:00 OBM Jyderup Såby Fodbold Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 28-10-2020 20:00 OBM B73 Slagelse Jyderup Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 28-10-2020 17:00 OBM Såby Fodbold St. Merløse Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 14-04-2021 19:00 OBM B73 Slagelse St. Merløse Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 14-04-2021 19:00 OBM Dianalund Jyderup Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 21-04-2021 19:00 OBM Såby Fodbold B73 Slagelse Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 21-04-2021 19:00 OBM St. Merløse Dianalund Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 28-04-2021 19:00 OBM Jyderup St. Merløse Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 28-04-2021 19:00 OBM Dianalund Såby Fodbold Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 05-05-2021 19:00 OBM B73 Slagelse Dianalund Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 05-05-2021 19:00 OBM Såby Fodbold Jyderup Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 12-05-2021 19:00 OBM Jyderup B73 Slagelse Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 12-05-2021 19:00 OBM St. Merløse Såby Fodbold Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 19-05-2021 19:00 OBM St. Merløse B73 Slagelse Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 19-05-2021 19:00 OBM Jyderup Dianalund Ellebjergvej 31 A Jyderup  
Ons 26-05-2021 19:00 OBM B73 Slagelse Såby Fodbold Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 26-05-2021 19:00 OBM Dianalund St. Merløse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 02-06-2021 19:00 OBM St. Merløse Jyderup Holbækvej 10 C ST. Merløse  
Ons 02-06-2021 19:00 OBM Såby Fodbold Dianalund Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 09-06-2021 19:00 OBM B73 Slagelse Jyderup Hjortshøjvej 57 Slagelse  
Ons 09-06-2021 19:00 OBM Såby Fodbold St. Merløse Egevej 6 Kirke Såby  
Ons 16-06-2021 17:30 OBM Dianalund B73 Slagelse Sømosevej 50 Dianalund  
Ons 16-06-2021 17:30 OBM Jyderup Såby Fodbold Sømosevej 50 Dianalund